Kullanıcı Adı:  
Şifre:  
 
 


HABER DETAYI
Amasya İl Derneği Başkanı Aslan Sarıkaya

Amasya İl Eğitim ve Kültür Derneği Olağanstü kongresini 13.04.2014 pazar saat 13.00 Esenler Belediyesi Meçlis Salonunda yaptı

15.04.2014

Yapılan Olağanüstü KOngreye  Ahmet Ergül Yönetiminde  Giren İl Derneği  Aslan Sarıkaya BAşkanlığında yoluna devam ediyor. Kongre Günü Divan Oluşturularak Divan Önceki Dönem İl Derneği BAşkanı Birol Gegin, ADEF Önceki Dnem BAşkanlarındn Selami Aslan ve GÖYDER Başkanı BAyram Zorgül  oy çokluğu ile  seçilerek Gündem  Maddelerine Geçildi.

İl Derneği BAşkanı Ahmet Ergülün Dernek Faaliyetleri ile  ilgili ve  gündem  ile  ilgili yaptığı konuşmanın ardından Faaliyetler  ve  hesaplar ibra  edilerek  Yeni dönem  için Aday olacak  listeler soruldu ve  Divan heyetine  Tek Liste  Aslan Sarıkaya'dan  Geldi.

Aslan Sarıkaya'nın Listesi KOngreye  katılan  üyelerinde  tam desteği ile  kabul edildi.Divan Kuruluna  sunulan Lİstenın kabulunun ardından  Yeni dönem BAşkanı olrak Aslan Sarıkaya Kürsüde yaptığı konuşmada , Adaylığı sürecinde  dile getirdiği söylemini yineledi ve ''Amasya'nın Birliği ve  Beraberliği için  üzerimize  düşen  her görevde  fedakarlıklar  yapmak için aday olmuştum .Desteklerinize  teşekkür  ediyorum. Yönetim kurulumudaki arkadaşlarımız ile beraber en  yakın  zaman içibde  yapacağımız görev dağılımı ilede Kamuoyuna  yapacağımız faaliyetlerimiz ile  ilgili bilgi vereceğiz. Bilinsinki  İl Derneği emin ellerde ve  Bunu yapacağımız  icraatlarımız ilede götermeye çalışacağız .Bir kezdaha Hepimize  hayırlı olsun .ancak  siz  değerli üyelerimizn desteğine  her  zaman ihtiyacımız olacaktır. ''dedi.

DERNEK ÜYELERİNİN AİDATLARININ  ÖDENMESİ VE  ÜYE LİSTESİNİN GÜNCELLENMESİDE kONGREDE ONAYLANDI

 

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

1-ASLAN  SARIKAYA

2-İLYAS KAVLAK

3-DURAN KAPLAN

4-TURGAY ÜNSAL

5-CAFER AKTAŞ

6-MEHMET PARLAK

7-MAHSUNİ SEVİMLİ

8-SALİH TURGUT

9-ALATTİN ÇENDEK

…………………………………

 

10-ASLAN ÖKSEL

11-İRFAN ARABACI

12-ŞUAYİP ERİŞ

13-ALİ KURT

14-CAFER POLAT

15-SERDAR KAPLAN

16-HASAN PELİTLİ

17-BÜNYAMİN GEDİK

18-KAMURAN GODELEZLİ

19-AHMET ERGÜN

20-BİROL GEGİN

21-SELAMİASLAN

22-GÜLAHMET EMİR

23-ÖZLEM ABACI

24-KEMAL SARI

 

 


Yapılan Yorumlar

9.05.2014

MUSTAFA AKMAN yazdı.

başkanım size inancımız tam..dernek genl işleyişi olarak sizin orayı çok iyi disipline edeceğinizi biliyorum.. fakat maddi olarak ALLAH yardımcınız olsun. elimizden fazla birşey gelmiyor....

   
Yorum Yazabilirsiniz
Ad Soyad :    
E-Mail Adresi:    
Yorum:    
    
   


Ana Sayfa | Haberler | Resimler | Video | Ziyaretçi Defteri | Duyurular | Etkinlikler | Bize Ulaşın
Copyright © 2014 SARAYÖZÜ DERNEĞİ Tasarım, Yazılım SERHAT SOFU ve AYSUN SAYAR