Kullanıcı Adı:  
Şifre:  
 
 


HABER DETAYI
Sarayözü Köyü Derneği Kadınları Kahvaltıda Buluştu

18.03.2018 pazar günü sabah saat 10.00 da Gaziosmanpaşa Paşa Köşkü Salonunda yoğun katılımlı bir ortamda yapıldı.

23.03.2018

 Amasya Merkez Sarayözü köyü Derneği Kadın kolları tarafından başlatılan Kahvaltı Kültürü ''Sarayözü Köyü Derneği Kadınları Kahvaltıda BUluşuyor ''adıyla düzenlediği organiazsyon 18.03.2018 pazar günü sabah saat 10.00 da Gaziosmanpaşa Paşa Köşkü Salonunda yoğun katılımlı bir ortamda yapıldı.

Kadın kolları Başkanı İlgen sayar ve ekibi uzun süredir düşündükleri bu proğrama Dernek Başkanı Turgay Ünsal ve yönetimi de büyük destek verdi. 

Kadın kolları olarak Derneğin Tüm üyelerin,in eşleri ve kızların yediden yetmişe tüm bireylerin katıldığı proğrmda 8.Mart Dünya Emekci Kadınlar gününe ait ve 18.mart Çanakkale Zaferi 103.yıldönümü münasebetiyle Şehitlerimizde anıldı.

Tv proğramcısı Salih Turgut'un açılış konuşmasında ''Kadın '' isimli Nazım Hikmet'İn şiiriyle açılışı yaparken Proğramın devamındakı sunumu Kadın kollarından Aslı Durakkoca yaptı.

ADEFGenel Başkanı Saim Diken Adef Genel başkan vekili TuTuran Sayar ADEF Genel başkan Yardımcısı AlTC Ali Kel ADEF KAdın kolları Başkanı Emine Emine Ceylan Doğan Eyüp İlçe Kadın kolları Başkan Yardımcısı Sevinc Ünsal ,Esenyurt CHP İl.e Başkan Yardımcısı Haydar Dikmen çok sayıda siyasi ve STK temsilcisi kahvaltı proğramında yer aldı.

Kadın kolları Başkanı İlgen Sayar 8 .mart Dünya kadınlar günü ve ve 18.Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili bir konuşma yaptı. 

Dernek Başkanı Turgay Ünsal , Adef Genel Başkanı Saim Diken, Adef Kadın kolları BAşkanı Emine Doğan vede Sarayözü Derneği Fahri Başkanı AslanAslan Sarıkaya birer konuşma yaparak katılım ve organıazsyonun geleceğe ışık tutacak bir çalışma olmasından memunıyetlerini dile getirdiler. 

Konuşmaların ardından Güne özel çekiliş ve hediye takdimleri yapıldı.ve Yöresel Sanatcı .Aladdin.Kaya nın yöresel oyunları eşliğinde doyası eğlenen Sarayözü Kadınları organızasyon ile tam not aldılar.

SARAYÖZÜ KÖYÜ DERNEĞİ KADIN KOLLARI // 
Başkan İlgen Sayar
Aysun Sofu
Hatun Sarıkaya 
Gülseren Dikmen
Meral Akman
Meray Koçak
Nazlı Canik
Afik Canik
Sevinç Ünsal
Neriman Akman 
Gülşen Özbaş
Döne Kepek
Dilek Dikmen
Suzan Sayar
Aysel Akgül 
Gülcan Canik
Döndü Durakkoca 
Süreyya Dikmen
Yeliz Koçak
Arzu Akgül
Çeşminaz Akgül
Eser Sarikaya
Guleser Pelit

 

kaynak: www.amasyahaber.com


Yapılan Yorumlar


Şu anda yorum yapılmamış.


   
Yorum Yazabilirsiniz
Ad Soyad :    
E-Mail Adresi:    
Yorum:    
    
   


Ana Sayfa | Haberler | Resimler | Video | Ziyaretçi Defteri | Duyurular | Etkinlikler | Bize Ulaşın
Copyright © 2014 SARAYÖZÜ DERNEĞİ Tasarım, Yazılım SERHAT SOFU ve AYSUN SAYAR